Plynoměry.cz

nejširší nabídka plynoměrů, opravy a servis, informace

«  zpět na seznam zpráv

G.A.S. a.s. se stala strategickým partnerem RWE za rok 2015

G.A.S. a.s. se stala strategickým partnerem RWE za rok 2015
Den dodavatelů 2016

Firma G.A.S. a.s. se stala pro RWE nejlepšími dodavatelem za uplynulý rok v kategorii Plynárenské aktivity. Útvar centrálního nákupu ocenil zástupce spolupracujících firem při Dni dodavatelů, který se již potřetí v historii uskutečnil v letos březnu v Praze.

Kolegové z nákupu ve spolupráci s odbornými útvary hodnotili u dodavatelů tyto ukazatele po celý uplynulý rok. Mimo hodnotících kritérií RWE u dodavatelů také sleduje nulovou toleranci korupce, nulovou toleranci ke kartelovým dohodám a nulovou úrazovost. Pokud na tato základní kritéria dodavatel nedosáhne, není do žebříčku hodnocení zařazen.

Cílem RWE je vybudování dlouhodobých partnerských vztahů se svými dodavateli, založených na vzájemné důvěře a výhodnosti pro obě strany. Pro RWE spočívající nejen na dobrých, nikoliv nejnižších, cenách, ale také na kontinuálním zlepšování zejména kvality, inovativnosti a zjednodušování procesů. Na straně dodavatelů se pak jedná o výhodnost spočívající ve spolehlivosti a transparentnosti RWE jako odběratele s dobrou platební morálkou.  Přílohy

Publikováno:  30. 5. 2016
Zdroj:  Den dodavatelů RWE